• 3d obrazy
  • bytové 3d tapety na zeď

Novinky

Valentýnský dárek

Vážení zákazníci, obchodní přátelé, připravili jsme pro Vás Valentýnský dárek v podobě 30% slevy na obrazy na malířském plátně 140x70cm.

Valentýnský dárek

Společnost 3Decor Design pro Vás připravila Valentýnskou akci na obrazy, malířské plátno 140 x 70 cm s 30% slevou. Možnost objednání obrazů se slevou bude probíhat od 7.2. do 14.2.2018. Akce se vztahuje na všechny motivy z řady 3Decor. Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme tady pro Vás.
S pozdravem tým 3Decor

Vánoční akce 2017

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,
rádi bychom Vás upozornili na Vánoční akci, která potrvá do 10.12. Obrazy na malířském plátně o velikosti 140x70cm nabízíme s 30% slevou.
obrazy.3decor.cz

Společnost 3Decor Design pro Vás připravila vánoční akci na obrazy, malířské plátno 140 x 70 cm s 30% slevou. Možnost objednání obrazů se slevou bude probíhat od 10.11. do 10.12.2017. Akce se vztahuje na všechny motivy z řady 3Decor.


Nevíte si rady s dárkem pro Vaše blízké, rodinu, či kamarády, nabízíme Vám možnost nákupu dárkového šeku ve výši, kterou si sami určíte. Dárkové šeky jsou zasílány doporučeně na adresu, kterou si zvolíte. Platnost kupónu jeden rok. Vztahuje se na veškeré zboží.


Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme tady pro Vás.
S pozdravem tým 3Decor

Nová kolekce motivů 3Decor Design

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,
rádi bychom Vám představili novou kolekci, kterou můžete shlédnout na:
Nova kolekce

Společnost 3Decor Design pro Vás připravila novou kolekci motivů, které Vám představíme na našich stránkách. Každý motiv se skládá z řady 10 různých motivů označených číslem 0 až 9, lze je tak snadno kombinovat do jednoho prostoru, ať už jako tapetu, obraz, stínící systém, nebo jiný produkt 3Decor.

nové motivy

Motivy - cells Motivy - shell Motivy - network Motivy - planum Motivy - crista Motivy - hogan Motivy - squares multibevel Motivy - fibonacci
Přihlášení
Návod na lepení samolepicích tapet
Návod na lepení tapet
Doprava zdarma nad 4000kč
Na lepení tapet doporučujeme Metylan